Мировая астрология

Мировая, или мунданная, мундиальная астрология – раздел астрологии, в котором объектами рассмотрения являются народы, страны, города и, вообще, мировые события. В древние времена этот раздел считался венцом астрологии, самой сложной ее частью. Это справедливо и ныне. Ведь мировая астрология имеет дело с событиями, широкими по размаху и временному охвату. И вбирает в себя множество тем. Поэтому читателям скучно не будет…

САКРАЛЬНІ МОМЕНТИ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ІСТОРІЇ
Сьогодні (17 січня 2014 р.) вранці диктором Майдану було проголошено й, фактично, констатовано здійснення прогнозу, який дали українські астрологи (я була серед них) в передноворічному інтерв'ю українському ТВ два роки тому: «Ми прокинулися в іншій державі». І, дійсно, вищий рівень прогнозу – символічні дирекції – говорять про смерть держави, утвореної на момент народження гороскопу незалежної України.
читати...

Відгук нашого читача:

Дуже хотілось відізватись на дуже цікаву статтю "Про сакральні моменти сучасної української історії" від 18.01. цього року, де говориться про "смерть України як держави". З прогнозом де в чому погоджуюсь. Але виникають питання конкретної інтерпретації, як з перекладом Нострадамуса. Хіба можна говорити про смерть держави, якщо на Майдані стоїть в революції гідності українська нація. Виникла думка порівняння нинішньої ситуації з етапом еволюції першої української держави зразка 1918 року, що дійсно загинула. Чи є астральні аналогії з державою 1918 року ? Україна тоді знаходилась в полум"ї позитивної революції Росії і тому не змогла встояти. Тепер народ стоїть на Майданах проти корумпованої і криміналізованої влади в середині держави.Є провокуючі моменти з боку нинішнього режиму Росії, що переживає не кращі часи.Тому є об"єктивні фактори і сили, що збережуть країну. І це тема окремої статті, що готується.


ТРАНЗИТ ПЛУТОНА ПО КАРТЕ УКРАИНЫ

"Нижеследующий фрагмент книги Говарда Саспортаса является убедительным доказательством того, что всё, происходящее в последний год с Украиной, - следствие её "рождения" в определённый момент времени.

Кроме того, он полностью устраняет сомнения относительно времени "рождения" современной Украины, неоспоримо подтвеждая наиболее распространённую версию с Асцендентом в Козероге.

Для того, чтобы люди, не знакомые с основами Астрологии могли понять, о чём идёт речь, замечу (не углубляясь в подробности), что сейчас планета Плутон "движется" по Асценденту и первому дому гороскопа Украины.

Хотя описание относится к гороскопу личности, подключив воображение и расширив предлагаемые описания до размеров страны, можно легко убедиться, что всё происходит именно так, как должно происходить."
читать...


КАРМИЧЕСКИЕ ИСТОКИ РАШИЗМА И ПУТИНСКОГО ОБЕЗЬЯННИКА
(или почему "охотник" из ФСБ околпачил великую нацию)

читать...
продолжение...


ЦИКЛИ ПЛУТОНА ТА ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

Самі астрологи часто жартують: “Астрологія — наука про минуле”. Справді, значно важче прогнозувати майбутню подію, ніж астрологічно пояснити її, коли вона вже сталася. Але ця ж сентенція має інший зміст: астрологія може приспіти на поміч історії, і зараз, коли будується незалежна Україна, так важливо розібратися в багатовіковій — славній і трагічній, заплутаній і спотвореній — історії України.
У мундіальній астрології, що має справу з історичними подіями в країнах світу, особливу роль відіграють цикли планет, причому — повільних, які здійснюють обертання відносно точки весняного рівнодення екліптики за тривалий час.
читать...

АСТРОЛОГІЧНА КАРТА КИЄВА

Будь-яке цілісне утворення природно містить у собі 12 енергетичних складових, що відповідають 12-ти знакам Зодіака. Оскільки місто також являє собою цілісний організм, астрологи складають відповідні астрокарти.
Київ - моє рідне місто, бував я - часто неодноразово - ледь не в усіх його закутках і тому вважаю, що маю право довіряти власному відчуттю столиці, як і власній багаторічній астрологічній практиці. Отже, спробуємо накреслити астрологічну карту Києва, виходячи з природних якостей і характеристик районів, не вигадуючи якусь попередню схему, аби не підганяти під неї свої висновки.читать...

ЗОДІАКАЛЬНИЙ ПОДІЛ МУНДІАЛЬНОЇ КАРТИ ЛЬВОВА

На сучасному етапі вивчення мундіальної карти Львова в кожному із зодіакальних секторів врахова­но природні, історичні, містобудівельні, соціальні, частково інфраструктурні аспекти, залучені окремі топоніми, гідроніми тощо. Аналіз карти дав змогу встановити дрібнішу градацію впливів зодіакальних знаків та планет-управителів на окремі установи, заклади, підприємства, житлові будинки, пам'ятни­ки, скульптури та ін. в межах одного чи іншого сектора домінуючого знака. Не вдаючись до де­тального трактування кожного із секторів, наводимо орієнтовні межі поширення зодіакальних знаків, їх управителів та узагальнену характеристику.читать...

ГОРОДА УКРАИНЫ: ГДЕ ЖИТЬ ЛУЧШЕ?

Каждый город имеет свои энергетические доминанты, соответствующие определенному астрологическому знаку. Но это отнюдь не означает, что «овнам» следует жить в «овенском» городе, «тельцам» — в «тельцовском» и т.д. Ведь в каждом городе есть районы и микрорайоны, обладающие энергетикой, отличной от общегородской, и можно всегда найти подходящую. Ведь при совпадении, соответствии энергетических характеристик человека и места проживания (и места работы) человек будет комфортно себя чувствовать и успешно реализовывать свой творческий потенциал. Следует заметить, что на энергетику города влияют и астро-энергетические характеристики региона страны. Они могут не совпадать. Что ж, давайте рассмотрим города и регионы Украины по зодиакальным знакам.читать...

Гороскоп СРСР

30 грудня 1922 року о 17 годині 20 хвилин за Московським часом (15 год. 20 хв. за Грінвічем) на з'їзді Рад була ухвалена декларація про утворення СРСР. По суті, Союз Радянських Соціалістичних Республік — це була нова форма Російської Імперії, хоча нове державне утворення удавало себе за її ан­типода (сітка домів гороскопу СРСР протилежна сіт­ці Російської Імперії від 1721 року, Плутон у XII домі — як заперечення минулого, а Сатурн — у ІУ-му).читать...

МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЗОЛОТОВЕРХИЙ

Михайлівський Золотоверхий собор... Велична і прекрасна архітектурна споруда. Історична українська святиня...
У Літопису є такий запис: “У рік 6616. Закладена була церква святого Михайла, золотоверха, Святополком князем, місяця липня в одинадцятий день”. Указаний за древнім літосчисленням рік — це 1108 р. від Різдва Христового.
Великий князь київський Святополк Ізяславич, у хрещенні Михайло, попередник Володимира Всеволодовича Мономаха, був дійсно великим державним діячем Київської Русі, на жаль, не оціненний по справедливості істориками ХІХ–ХХ віків.


читать...

В.Московченко, А.Поправко. “Карма України”

В книзі розглядається історія України — з давніх давен до сучасності.
Читач ознайомиться з багатьма маловідомими історичними фактами. Аналіз історії й долі народу України, і зокрема причин невдач побудови української держави, ведеться з точки зору езотеричної науки — астрології, а тому накреслені й розглядаються гороскопи, відповідні до різних періодів історії як України, так і Росії. Крізь астрологічні “окуляри” читач зможе зазирнути у майбутнє.
Розділи дослідження супроводжуються витягами з “Велесової Книги” — видатної, донедавна замовчуваної, пам’ятки вітчизняної культури.
Книжка ця розрахована на широке коло читачів, але водночас може слугувати навчальним посібником для всіх тих, хто поглиблено вивчає астрологію.
приобрести...